Výskum trhu – analytické a štatistické práce

Svet čísel je všade okolo nás, nebráňte sa mu a porozumejte svojím dátam

Každá informácia od zákazníka je pre dlhodobé a úspešné fungovanie akejkoľvek organizácie veľmi podstatná. Ak hľadáte niekoho kto Vám pomôže porozumieť číslam, naši profesionáli s dlhoročnými skúsenosťami sú Vám k dispozícii.

Kvalitné informácie sú dnes užitočnejšie ako kedykoľvek pred tým. Je pre Vás ich správa náročná, časovo neprijateľná? Netrápte sa a zverte túto nutnosť do rúk odborníkov. Zameriavame sa na kvalitné a cenovo flexibilné štatistické spracovanie dát pre podnikateľské účely, projekty a pod.

Ponúkame cenovo dostupné služby

Biznis analýzy a štatistika
Konzultácie
Manažérske analýzy
Marketingové analýzy
Poradenstvo
Štatistické spracovanie dát
Kvalitatívne a kvantitatívne analýzy

Čas a cena

Výstup šetrenia sa snažíme za bežných okolností distribuovať do 3 pracovných dní. Ak ide o časovo náročnejšie analýzy, resp. komplexné analytické zadania (mystery shopping a pod.) čas ovplyvňuje konkrétna úloha.
Ku každému problému pristupujeme individuálne – cena jednotlivých šetrení je špecifická.
Pre konkrétnejšie informácie nás neváhajte kontaktovať.
Logika štatistiky alebo analýz býva častokrát podhodnocovaná. Je dôležité si uvedomiť, že ak chceme uspieť je nevyhnutné stavať na pevných základoch. Pevnosť týchto základov môžeme zistiť časom pri „lámaní chleba“, ale je vhodnejšie potenciálne nepríjemným skutočnostiam predísť a overiť si určité procesy a exaktne potvrdiť. Ak si nie ste vo svojich rozhodnutiach istý, chcete si preveriť, že daná skutočnosť je naozaj tak ako sa domnievate, alebo niečo nefunguje ako má a vy neviete prísť čo je príčinou, neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes.